Toyota Material Handling vacancy search engine

Τεχνικός Ανυψωτικών Μηχανημάτων - ΑΘΗΝΑ

 0 / 57 vacancy

Vacancy details

General information

Reference

2023-1856

Publication date

14/02/2023

Position description

Category

Active Jobs - Service and Service Technicians

Job title

Job description

Καθήκοντα:

Τεχνική υποστήριξη, ανυψωτικών μηχανημάτων μέσω επισκέψεων στις εγκαταστάσεις των πελατών της εταιρείας στην περιοχή της Αθήνας.

Your Profile

Απαραίτητα Προσόντα:

Τεχνική κατάρτιση σε προϊόντα ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού (πτυχίο αντίστοιχου αντικειμένου)

Προϋπηρεσία σε συνεργείο θα εκτιμηθεί

Πολύ καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή και αγγλικής γλώσσας

Ομαδικό πνεύμα και διάθεση για συνεργασία

Επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας με διάθεση για προσωπική και επαγγελματική εξέλιξη

Our Offer

Η εταιρεία μας προσφέρει:

Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
Απεριόριστη πρόσβαση στην πλατφόρμα της ακαδημία ΤΟΥΟΤΑ για συνεχή εκπαίδευση
Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Συνεχή υποστήριξη

More Information

Ως τεχνικός ανυψωτικών μηχανημάτων στην περιοχή της Αθήνας θα έχετε την υποστήριξη της μεγάλης ομάδας AFTER SALES  από τα κεντρικά γραφεία. Η περίοδος εισαγωγής και εκπαίδευσης φτάνεις τις 8 εβδομάδες.

Contract type

Permanent

Position location

Job location

Greece

Location

Attica